Tento obchod používa cookies a iné technológie, aby sme mohli zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. OK
Muc-Off Motorcycle Brake Cleaner 400ml Zväčšiť

Muc-Off Motorcycle Brake Cleaner 400ml

Nový produkt

Cistic brzdoveho systemu

Viac detailov

10,94 € s DPH

415 položky

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Muc-Off Motorcycle Brake Cleaner 400ml

Muc-Off Motorcycle Brake Cleaner 400ml

Cistic brzdoveho systemu

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner 400ml
-je čistiaci prostriedok určený na brzdový systém, ktorý bol vyvinutý a testovaný spoločne s jazdcami svetovej extratriedy.
-je špeciálne určený pre rýchle a efektívne čistenie všetkých druhov kotúčových bŕzd aj v tých najťažších podmienkach.  -tento špeciálny čistič pomáha zvýšiť brzdný účinok doštičiek vďaka hĺbkovému odstráneniu brzdového prachu, brzdovej kvapaliny či iných nečistôt zo všetkých partií brzdového systému.

Disc Brake Cleaner
má jedinečné zloženie s pridanými kondicionérmi, ktoré vracajú brzdovým doštičkám ich mäkkosť a vlhkosť a tým výrazne obmedzujú škripot a predlžujú ich životnosť prípravok rýchlo odstraňuje brzdový prach, olej a špinu z doštičiek i brzdového kotúča v prípade aplikácie je bezpečný na:
gumu plast kov elox karbón lak na vzduchu rýchlo schne a nezanecháva po sebe žiadne usadeniny!
Čím sa však Muc-Off Re-hydrating Disc Brake Cleaner odlišuje od konkurenčných produktov, je jeho patentovaná hydratačná zložka, ktorá navracia doštičkám ich mäkkosť a vlhkosť. Pôsobí kladne na životnosť brzdových komponentov, obnovuje brzdný účinok a rapídne redukuje pískanie brzdových doštičiek.

Aplikácia:
Pred aplikáciou doporučujeme demontáž brzdiču eventuálne pre dosiahnutie ešte lepšieho účinku i demontáž brzdových doštičiek. Produkt dôkladne premiešame, aby došlo k aktivácii všetkých jeho zložiek. Opatrne nanesieme na doštičky a kotúče z obidvoch strán. Na kotúče je možné použiť čistú a mäkkú handru, pomocou ktorej Disck Brake Cleaner aplikujeme. Kotúče dôkladne utrieme, brzdové doštičky necháme vyschnúť a všetko opäť namontujeme. Pretože Muc-Off Disc Brake Cleaner na vzduchu rýchlo vysychá, nie je treba používať vodu a tento postup ani nedoporučujeme.