Tento obchod používa cookies a iné technológie, aby sme mohli zlepšiť svoje skúsenosti na našich stránkach. OK
Muc-Off Leather Protector 200ml Zväčšiť

Muc-Off Leather Protector 200ml

Nový produkt

10,00 € s DPH

43 položky

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Muc-Off Leather Protector 200ml

Muc-Off Leather Protector 200ml

Muc-Off Leather Protect 200ml

pH neutrálne
obsahuje prírodné oleje,bambucké maslo a včelí vosk
nezanecháva škvrny
neobsahuje alkohol
povrch kože zanecháva hladký a matný ochranný film

Muc-Off Leather Protector je určený k ochrane kože a výrobkov z nich. Je obohatený bambuckým maslom a prírodnými olejmi, ktoré kožu vyživujú a zaisťujú jej hlbokú ochranu. Zložky kožu hydratujú a tým ju zachovávajú pružnú a súčasne tak obnovujú jej vzhľad. Včelí vosk zase napomáha predchádzať popukaniu kože a nežiaducej zmene farby.


Aplikácia:

Najprv zbavte povrch všetkých nečistôt pomocou Muc-Off Leather Cleaneru. Produkt dôkladne premiešajte a potom vysúšajte farebnú stálosť na malej, skrytej časti koženého povrchu. Malé množstvo krému naneste na hubku alebo jemnú handru z mikrovlákna a aplikujte krúživými vzájomne sa prekrývajúcimi pohybmi na povrch. Pre dosiahnutie najlepšieho výsledku nenanášajte krém priebežne na rôzne miesta utierky alebo iného aplikátoru. Nechajte povrch kože približne 15 minút uschnúť a na záver vyleštite čistou handrou z mikrovlákna. Pre maximálnu ochranu opakujte tento proces aspoň jedenkrát za mesiac.

Pozor, produkt nie je určený k ochrane semišu. Pri čistení nepoužívajte príliš veľký tlak, mohlo by prísť k mechanickému poškodeniu povrchu. V prípade aplikácie na volant, alebo riadiacu páku sa pred jazdou uistite, že sú suché a nekĺžu.